Elementy dekarskie :

W Chicagoland Metal Fabricators and Supply produkujemy szeroką gamę obróbek dachowych oraz elementów wyginanych z blachy płaskiej. Wszystkie elementy wykonujemy z blachy oraz aluminium Pac-Clad w pierwszym gatunku. Lakier w blachach kolorowych zabezpieczony jest folią bezbarwną. Wszystkie produkty wyginamy na zamówienie klienta we wszystkich 42 kolorach oraz ze stainless steel ,galvalum, G-90 galvanized steel włączając powłoki Energy Star® rated Kynar500® i Hylar 5000®

Wymiary elementów i ich wygląd zależą od kształtu i specyfiki dachu oraz od architekta sygnującego zgodnosc z kodami danego miasta i projektu,

Oczywiście firma nasza w swojej ofercie posiada standardowe obróbki w długościach do 10 LF takie jak counter flasching czy gravel stop

prev next

Usługi spawalnicze i konstrukcyjne :

W Chicagoland Metal Fabricators Specjalizujemy się także w usługach spawalniczych - produkcji elementów metalowych oraz usługach obróbki metalu.


Nowoczesne technologie i stosowanie materiałów najwyższej klasy oraz wykwalifikowana kadra gwarantują najwyższą jakość. Posiadana wiedza, zaplecze konstrukcyjne i park maszynowy umożliwiają nam realizację nawet bardzo skomplikowanych zadań - od projektu przez produkcje do finalnej instalacji.

Zdobyte doświadczenie pozwala nam elastycznie dopasować się do potrzeb i oczekiwań odbiorców, dzięki temu nasze projekty stanowią dużą konkurencję cenową dla innych firm podobnego typu.

Obróbki blacharskie dachu

Spływająca woda wnika w zakamarki i szczeliny, jakie napotka na swej drodze i sprawia,że zalewane mury nigdy nie wyschną. Wilgoć sprzyja zagrzybieniu i zniszczeniu konstrukcji murów, utracie ich własności termoizolacyjnych, a w warunkach jesienno - zimowych (cykle zamarzania i odmarzania) dodatkowo powoduje przemarzanie i rozsadzanie konstrukcji.

Wyeliminowanie ryzyka stałego zawilgocenia należy do zadań projektanta, dekarza i blacharza. Muszą oni przewidzieć wszelkie konsekwencje braku, lub złego wykonania obróbek. Warto pamiętać, że szkody wynikające z braku obróbek są często mniejsze w porównaniu z tymi, jakie mogą być skutkiem złych obróbek – dostająca się pod taką obróbkę woda ma utrudnione parowanie, a więc dłużej zalega i powoduje większe szkody.

prev next